Place | logo | name time 2010 | sity | country |
1 |
Järve kollane best player - Vladislav Kudrjavchev |
Kohtla-Järve | ||
2 |
FC Spartaks sarkans best player - Aleksandrs Rjabovs |
JŪRMALA | ||
3 |
SJK DINA best player - Andrei Zaitsev |
Sillamäe |
||
4 |
Trans best player - Denis Chikaljev |
Narva | ||
5 |
FC Spartaks balts best player - Aleksis Grigorjevs |
JŪRMALA | ||
6 |
Järve best player - Radion Dolshenkov |
Kohtla-Järve |
Place | logo | name time 2009 | sity | country |
1 |
SJK DINA best player - Daniil Kolometsev |
Sillamäe | ||
2 |
Trans best player - Veneamin Torchakov |
Narva | ||
3 |
Legion best player - Gennadi Gorki |
Narva | ||
4 |
Bate sinine best player - Stanislav Maljavko |
Borisov | ||
5 |
SJK DINA red best player - Karin Matvei |
Sillamäe | ||
6 |
Järve best player - Andrei Põhtin |
Kohtla-Järve | ||
7 |
Bate kollane best player - Daniil Sakovich |
Borisov |
Place | logo | name time 2008 | sity | country |
1 |
Trans best player - Nikita Kiseljov |
Narva | ||
2 |
Kalev best player - Nikita Muravljev |
Sillamäe | ||
3 |
SJK DINA best player - Stepan Bolsakov |
Sillamäe | ||
4 |
Irbis best player - Aleks Mändla |
Kiviõli | ||
5 |
SJK DINA girl best player - Marta Panova |
Sillamäe | ||
6 |
Järve best player - Riko Sildnik |
Kohtla-Järve | ||
7 |
Podol best player - Dmitri Gusak |
Kiev |
place | logo | name time 2006 | sity | country |
1 |
SJK DINA best player - Grigori Bõstrov |
Sillamäe | ||
2 |
Kalev best player - Anton Vitfeldt |
Sillamäe | ||
3 |
Trans best player - Valeri Shantenkov |
Narva | ||
4 | Järve | Kohtla-Järve | ||
5 | KDUSSH 22 red | Kiev | ||
6 | KDUSSH 22 | Kiev |
Place | logo | name time 2005 | sity | country |
1 |
Kalev best player - Jaroslav Cherkasov |
Sillamäe | ||
2 |
Trans best player - Nikita Kanev |
Narva | ||
3 |
Trans red best player - Oleg Gonsevich |
Narva | ||
4 |
KDUSSH 22 best player - Evgeni Gordilenko |
Kiev | ||
5 |
Arsenal best player - Igor Efimov |
Morozovo | ||
6 |
SJK DINA best player - Aleksandr Pjaterikov |
Sillamäe | ||
7 |
Trans 04 best player - Belov Ivan |
Narva |
Place | logo | name time 2002-2003 | sity | country |
1 |
Trans best player - Sergei Kondravchev |
Narva | ||
2 |
Luzniki red best player - Grigori Jastsenko |
Moskva | ||
3 |
Trans 2 best player - Nikita Kosushki |
Narva | ||
4 |
Podol best player - Aleksandr Misenko |
Kiev | ||
5 |
Järve sinine best player - Ilja Zukov |
Kohtla-Järve | ||
6 |
Luzniki best player - Maksim Markov |
Moskva | ||
7 |
Madona/ZAFC best player - Daniels Salinš |
Madona | ||
8 |
Kalev best player - Martin Krupp |
Sillamäe | ||
9 |
Trans (01) no konkurs |
Narva |
СИЛЛАМЯЭ
Стадион "Kalev ", Kesk 30, искусственное поле
№ | d | start | − | end | team 1 | − | team 2 | result 17.08 |
1 | 17.08 | 17:00 | − | 17:20 | Järve (09) | − | Bate sinine (09) | 1-4 |
2 | 17.08 | 17:00 | 17:20 | SJK DINA red (09) | − | SJK DINA (09) | 1-11 | |
3 | 17.08 | 17:30 | − | 18:00 | Bate kollane (09) | − | Järve (09) | 3-3 |
result 18.08 | ||||||||
4 | 18.08 | 10:00 | − | 10:24 | Trans (09) | − | SJK DINA (09) | 0-6 |
5 | 18.08 | 10:30 | − | 10:54 | Legion (09) | − | SJK DINA red (09) | 4-2 |
6 | 18.08 | 11:00 | − | 11:24 | Bate kollane (09) | − | Trans (09) | 1-7 |
7 | 18.08 | 11:30 | − | 11:54 | SJK DINA (09) | − | Bate sinine (09) | 10-1 |
8 | 18.08 | 12:00 | − | 12:24 | Bate kollane (09) | − | Legion (09) | 0-4 |
9 | 18.08 | 12:30 | − | 12:54 | SJK DINA red (09) | − | Trans (09) | 2-7 |
10 | 18.08 | 13:00 | − | 13:24 | Bate sinine (09) | − | SJK DINA red (09) | 8-1 |
11 | 18.08 | 13:30 | − | 13:54 | Legion (09) | − | SJK DINA (09) | 0-8 |
12 | 18.08 | 14:00 | − | 14:24 | Bate sinine (09) | − | Trans (09) | 2-6 |
13 | 18.08 | 14:30 | − | 14:54 | Bate kollane (09) | − | SJK DINA red (09) | 2-6 |
result 19.08 | ||||||||
14 | 19.08 | 9:00 | − | 9:24 | SJK DINA (09) | − | Järve (09) | 9-2 |
15 | 19.08 | 9:30 | − | 9:54 | Bate kollane (09) | − | Bate sinine (09) | 2-9 |
16 | 19.08 | 10:00 | − | 10:24 | Järve (09) | − | Legion (09) | 1-9 |
17 | 19.08 | 10:30 | − | 10:54 | Bate kollane (09) | − | SJK DINA (09) | 0-10 |
18 | 19.08 | 11:00 | − | 11:24 | Trans (09) | − | Järve (09) | 6-0 |
19 | 19.08 | 11:30 | − | 11:54 | Bate sinine (09) | − | Legion (09) | 2-5 |
20 | 19.08 | 12:00 | − | 12:24 | SJK DINA red (09) | − | Järve (09) | 7-2 |
21 | 19.08 | 12:30 | − | 13:06 | Legion (09) | − | Trans (09) | 1-2 |
№ | Team 2009 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | balls | points | place |
Bate kollane (09) | 1-7 | 2-9 | 0-10 | 0-4 | 3-3 | 2-6 | 8-39 | 1 | 7 | ||
Trans (09) | 7-1 | 6-2 | 0-6 | 2-1 | 6-0 | 7-2 | 28-12 | 12 | 2 | ||
Bate sinine (09) | 9-2 | 2-6 | 1-10 | 2-5 | 4-1 | 8-1 | 26-25 | 9 | 4 | ||
SJK DINA (09) | 10-0 | 6-0 | 10-1 | 8-0 | 9-2 | 11-1 | 54-4 | 18 | 1 | ||
Legion (09) | 4-0 | 1-2 | 5-2 | 0-8 | 9-1 | 4-2 | 22-7 | 12 | 3 | ||
Järve (09) | 3-3 | 0-6 | 1-4 | 2-9 | 1-9 | 2-7 | 9-38 | 1 | 6 | ||
SJK DINA red (09) | 6-2 | 2-7 | 1-8 | 1-11 | 2-4 | 7-2 | 19-34 | 6 | 5 |
НАРВА
Стадион "Kalev Fama", Hariduse 22D, искусственное поле
№ | d | start | − | end | team 1 | − | team 2 | result 17.08 |
1 | 17.08 | 11:00 | − | 11:36 | Trans red (05) | − | Arsenal (05) | 2-0 |
2 | 17.08 | 18:00 | − | 18:30 | KDUSSH 22 (05) | − | Trans red (05) | 0-2 |
3 | 17.08 | 18:36 | 19:00 | Trans 04 | − | Arsenal (05) | 0-1 | |
4 | 17.08 | 18:36 | 19:00 | KDUSSH 22 (05) | − | Trans (05) | 0-5 | |
result 18.08 | ||||||||
5 | 18.08 | 9:00 | − | 9:36 | Trans red (05) | − | Trans (05) | 1-2 |
6 | 18.08 | 9:00 | − | 9:36 | KDUSSH 22 (05) | − | Arsenal (05) | 1-0 |
7 | 18.08 | 9:42 | − | 10:12 | Kalev (05) | − | SJK DINA (05) | 4-0 |
8 | 18.08 | 9:42 | − | 10:12 | Trans 04 | − | Trans red (05) | 0-1 |
9 | 18.08 | 10:16 | − | 10:52 | KDUSSH 22 (05) | − | Kalev (05) | 0-5 |
10 | 18.08 | 10:16 | − | 10:52 | Trans (05) | − | Trans 04 | 1-0 |
11 | 18.08 | 10:58 | − | 11:34 | KDUSSH 22 (05) | − | SJK DINA (05) | 4-1 |
12 | 18.08 | 10:58 | − | 11:34 | Kalev (05) | − | Trans 04 | 1-0 |
13 | 18.08 | 11:40 | − | 12:16 | KDUSSH 22 (05) | − | Trans 04 | 1-0 |
14 | 18.08 | 11:40 | − | 12:16 | Arsenal (05) | − | SJK DINA (05) | 5-2 |
result 19.08 | ||||||||
15 | 19.08 | 9:00 | − | 9:36 | Arsenal (05) | − | Trans (05) | 0-4 |
16 | 19.08 | 9:00 | − | 9:36 | SJK DINA (05) | − | Trans 04 | 1-0 |
17 | 19.08 | 09:42 | − | 10:18 | Kalev (05) | − | Trans (05) | 2-0 |
18 | 19.08 | 10:24 | − | 11:00 | SJK DINA (05) | − | Trans red (05) | 0-8 |
19 | 19.08 | 11:06 | − | 11:42 | Arsenal (05) | − | Kalev (05) | 0-3 |
20 | 19.08 | 11:48 | − | 12:24 | Trans (05) | − | SJK DINA (05) | 20-0 |
21 | 19.08 | 12:30 | − | 13:00 | Trans red (05) | − | Kalev (05) | 0-2 |
№ | Team 2005 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | balls | points | place |
KDUSSH 22 | 0-2 | 0-5 | 1-0 | 0-5 | 4-1 | 1-0 | 5-13 | 9 | 4 | ||
Trans red | 2-0 | 0-2 | 2-0 | 1-2 | 8-0 | 1-0 | 14-4 | 12 | 3 | ||
Kalev | 5-0 | 2-0 | 3-0 | 2-0 | 4-0 | 1-0 | 17-0 | 18 | 1 | ||
Arsenal | 0-1 | 0-2 | 0-3 | 0-4 | 5-2 | 1-0 | 6-12 | 6 | 5 | ||
Trans | 5-0 | 2-1 | 0-2 | 4-0 | 20-0 | 1-0 | 32-3 | 15 | 2 | ||
SJK DINA | 1-4 | 0-8 | 0-4 | 2-5 | 0-20 | 1-0 | 4-41 | 3 | 6 | ||
Trans 04 no konkurs | 0-1 | 0-1 | 0-1 | 0-1 | 0-1 | 0-1 | 0-6 | 0 | 7 |
Стадион "Kreenholm", 26. Juuli tn 4, травяное поле
№ | date | start | − | end | team 2002-2003 | − | team 2002-2003 | result 15.08 |
1 | 15.08 | 16:00 | − | 16:50 | Luzniki red | − | Madona/ZAFC | 3-0 |
2 | 15.08 | 17:00 | − | 17:50 | Trans | Luzniki | 1-1 | |
3 | 15.08 | 18:00 | − | 18:50 | Trans 01 | − | Luzniki red | 0-1 |
4 | 15.08 | 19:00 | − | 19:50 | Trans 01 | − | Madona/ZAFC | 0-1 |
result 16.08 | ||||||||
5 | 16.08 | 9:00 | − | 9:50 | Trans | − | Järve sinine | 3-0 |
6 | 16.08 | 10:00 | − | 10:50 | Madona/ZAFC | − | Trans 2 | 1-2 |
7 | 16.08 | 11:00 | − | 11:50 | Kalev | − | Luzniki red | 0-7 |
8 | 16.08 | 12:00 | − | 12:50 | Luzniki | − | Podol | 2-0 |
9 | 16.08 | 13:00 | − | 13:50 | Kalev | − | Trans 2 | 2-2 |
10 | 16.08 | 14:00 | − | 14:50 | Podol | − | Järve sinine | 3-1 |
11 | 16.08 | 15:00 | − | 15:50 | Madona/ZAFC | − | Kalev | 2-2 |
12 | 16.08 | 16:00 | − | 16:50 | Trans 2 | − | Luzniki red | 0-1 |
13 | 16.08 | 17:00 | − | 17:50 | Trans | Podol | 4-0 | |
14 | 16.08 | 18:00 | − | 18:50 | Järve sinine | Luzniki | 0-1 | |
15 | 16.08 | 19:00 | − | 19:50 | Trans 01 | − | Kalev | 0-1 |
16 | 16.08 | 20:00 | − | 20:50 | Trans 01 | − | Trans 2 | 0-1 |
result 17.08 | ||||||||
17 | 17.08 | 9:00 | − | 9:50 | Kalev | Järve sinine | 1-3 | |
15 | 17.08 | 10:00 | − | 10:50 | Luzniki | Madona/ZAFC | 1-1 | |
16 | 17.08 | 11:00 | − | 11:50 | Luzniki red | Podol | 2-1 | |
17 | 17.08 | 12:00 | − | 12:50 | Trans | Trans2 | 2-0 | |
18 | 17.08 | 13:00 | − | 13:50 | Madona/ZAFC | Järve sinine | 1-3 | |
25 | 17.08 | 14:00 | − | 14:50 | Kalev | Luzniki | 1-2 | |
26 | 17.08 | 15:00 | − | 15:50 | Trans2 | Podol | 2-1 | |
27 | 17.08 | 16:00 | − | 16:50 | Luzniki red | Trans | 1-1 |
№ | Group A 2002-2003 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | balls | points | place |
Madona/ZAFC | 1-2 | 2-2 | 0-3 | 1-0 | 4-7 | 4 | 4 | ||
Trans 2 | 2-1 | 2-2 | 0-1 | 1-0 | 5-4 | 7 | 2 | ||
Kalev | 2-2 | 2-2 | 0-7 | 1-0 | 5-11 | 5 | 3 | ||
Luzniki red | 3-0 | 1-0 | 7-0 | 1-0 | 12-0 | 12 | 1 | ||
Trans 01 no konkurs | 0-1 | 0-1 | 0-1 | 0-1 | 0-4 | 0 | 5 |
№ | Group B 2002-2003 | 1 | 2 | 3 | 4 | balls | points | place |
Podol | 3-1 | 0-4 | 0-2 | 3-7 | 3 | 3 | ||
Järve Sinine | 1-3 | 0-3 | 0-1 | 1-7 | 0 | 4 | ||
Trans | 4-0 | 3-0 | 1-1 | 8-1 | 7 | 1 | ||
Luzniki | 2-0 | 1-0 | 1-1 | 4-1 | 7 | 2 |
№ | Group 5-8 place | 1 | 2 | 3 | 4 | balls | points | place |
1 | Kalev | 2-2 | 1-2 | 1-3 | 4-7 | 1 | 8 | |
2 | Madona/ZAFC | 2-2 | 1-1 | 1-3 | 4-6 | 2 | 7 | |
3 | Luzniki | 2-1 | 1-1 | 1-0 | 4-2 | 7 | 6 | |
3 | Järve Sinine | 3-1 | 3-1 | 0-1 | 6-3 | 6 | 5 |
№ | Group 1-4 place | 1 | 2 | 3 | 4 | balls | points | place |
1 | Luzniki red | 1-0 | 2-1 | 1-1 | 4-2 | 7 | 2 | |
2 | Trans 2 | 0-1 | 2-1 | 0-2 | 2-3 | 3 | 3 | |
3 | Trans | 1-1 | 2-0 | 4-0 | 7-1 | 7 | 1 | |
3 | Podol | 1-2 | 1-2 | 0-4 | 2-8 | 0 | 4 |
СИЛЛАМЯЭ
Стадион "Kalev ", Kesk 30, искусственное поле
№ | d | start | − | end | team 1 | − | team 2 | result 15.08 |
1 | 15.08 | 16:00 | − | 16:30 | Kalev (06) | − | SJK DINA (06) | 0-4 |
2 | 15.08 | 16:00 | − | 16:30 | SJK DINA (08) | − | Kalev (08) | 2-2 |
4 | 15.08 | 16:30 | − | 17:00 | Kalev (08) | − | SJK DINA girl (08) | 3-1 |
5 | 15.08 | 16:30 | − | 17:00 | SJK DINA girl (08) | − | SJK DINA (08) | 4-5 |
№ | d | start | − | end | team 1 | − | team 2 | result 16.08 |
1 | 16.08 | 9:00 | − | 9:24 | Irbis (08) | − | Kalev (08) | 1-4 |
2 | 16.08 | 9:30 | − | 9:54 | Järve (08) | − | Trans (08) | 3-4 |
3 | 16.08 | 10:00 | − | 10:24 | Irbis (08) | − | Podol (08) | 7-5 |
4 | 16.08 | 10:30 | − | 10:54 | Kalev (08) | − | Trans (08) | 0-2 |
5 | 16.08 | 11:00 | − | 11:24 | Trans (08) | − | Irbis (08) | 2-0 |
6 | 16.08 | 11:30 | − | 11:54 | Järve (08) | − | Kalev (08) | 0-7 |
7 | 16.08 | 12:00 | − | 12:24 | Podol (08) | − | SJK DINA (08) | 2-7 |
8 | 16.08 | 12:30 | − | 12:54 | Järve (08) | − | Irbis (08) | 2-2 |
9 | 16.08 | 13:00 | − | 13:24 | Podol (08) | − | SJK DINA girl (08) | 2-11 |
10 | 16.08 | 13:30 | − | 13:54 | SJK DINA (08) | − | Irbis (08) | 7-3 |
11 | 16.08 | 14:00 | − | 14:24 | Järve (08) | − | Podol (08) | 6-4 |
12 | 16.08 | 14:30 | − | 14:54 | SJK DINA girl (08) | − | Irbis (08) | 1-2 |
13 | 16.08 | 15:00 | − | 15:20 | FC Spartaks sarkans (10) | − | FC Spartaks balts (10) | 6-0 väike zaal |
14 | 16.08 | 15:26 | − | 15:50 | Järve kollane (10) | − | Järve (10) | 7-1 väike zaal |
15 | 16.08 | 15:56 | − | 16:20 | SJK DINA (10) | − | Trans (10) | 6-1 väike zaal |
16 | 16.08 | 16:26 | − | 16:50 | FC Spartaks sarkans (10) | − | Järve (10) | 7-0 väike zaal |
17 | 16.08 | 16:56 | − | 17:20 | Järve kollane (10) | − | FC Spartaks balts (10) | 8-0 väike zaal |
18 | 16.08 | 17:26 | − | 17:50 | Järve (10) | − | Trans (10) | 1-3 väike zaal |
19 | 16.08 | 17:56 | − | 18:20 | SJK DINA (10) | − | FC Spartaks sarkans (10) | 3-3 väike zaal |
20 | 16.08 | 18:26 | − | 18:50 | Trans (10) | − | FC Spartaks balts (10) | 2-2 väike zaal |
№ | d | start | − | end | team 1 | − | team 2 | result 17.08 |
13 | 17.08 | 10:00 | − | 10:24 | Kalev (08) | − | Podol (08) | 9-2 |
14 | 17.08 | 10:30 | − | 10:54 | Trans (08) | − | SJK DINA (08) | 3-0 |
15 | 17.08 | 11:00 | − | 11:24 | Järve (08) | − | SJK DINA girl (08) | 0-9 |
16 | 17.08 | 11:30 | − | 11:54 | Podol (08) | − | Trans (08) | 3-7 |
17 | 17.08 | 12:00 | − | 12:24 | Järve (08) | − | SJK DINA (08) | 1-10 |
18 | 17.08 | 12:30 | − | 12:54 | SJK DINA girl (08) | − | Trans (08) | 0-1 |
7 | 17.08 | 9:30 | − | 9:50 | Järve kollane (10) | − | Trans (10) | 4-3 väike zaal |
8 | 17.08 | 9:56 | − | 10:16 | FC Spartaks balts (10) | − | SJK DINA (10) | 1-4 väike zaal |
9 | 17.08 | 10:22 | − | 10:42 | Trans (10) | − | FC Spartaks sarkans (10) | 0-5 väike zaal |
10 | 17.08 | 10:48 | − | 11:08 | Järve kollane (10) | − | SJK DINA (10) | 3-2 väike zaal |
11 | 17.08 | 11:14 | − | 11:34 | FC Spartaks balts (10) | − | Järve (10) | 2-1 väike zaal |
12 | 17.08 | 11:40 | − | 12:00 | Järve kollane (10) | − | FC Spartaks sarkans (10) | 2-3 väike zaal |
13 | 17.08 | 12:06 | − | 12:26 | Järve (10) | − | SJK DINA (10) | 0-5 väike zaal |
14 | 17.08 | 12:32 | − | 12:52 | 5-6 place Järve (10) | − | 5-6 place FC Spartaks balts (10) | 2-3 väike zaal |
15 | 17.08 | 12:58 | − | 13:18 | 3-4 place SJK DINA (10) | − | 3-4 place Trans (10) | 2-1 väike zaal |
16 | 17.08 | 13:24 | − | 13:48 | FINAL FC Spartaks sarkans (10) | − | FINAL Järve kollane (10) | 0-0 (pen 1-2) |
№ | Team 2008 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | balls | points | place |
Järve | 6-4 | 3-4 | 0-7 | 1-10 | 2-2 | 0-9 | 12-36 | 4 | 6 | ||
Podol | 4-6 | 3-7 | 2-9 | 2-7 | 5-7 | 2-11 | 18-47 | 0 | 7 | ||
Trans | 4-3 | 7-3 | 2-0 | 3-0 | 2-0 | 1-0 | 19-6 | 18 | 1 | ||
Kalev | 7-0 | 9-2 | 0-2 | 2-2 | 4-1 | 3-1 | 25-8 | 13 | 2 | ||
SJK DINA | 10-1 | 7-2 | 0-3 | 2-2 | 7-3 | 5-4 | 31-15 | 13 | 3 | ||
Irbis | 2-2 | 7-5 | 0-2 | 1-4 | 3-7 | 2-1 | 15-21 | 7 | 4 | ||
SJK DINA girl | 9-0 | 11-2 | 0-1 | 1-3 | 4-5 | 1-2 | 26-13 | 6 | 5 |
№ | team 2010 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | balls | points | place |
FC Spartaks sarkans | 5-0 | 7-0 | 3-3 | 6-0 | 3-2 | 25-5 | 13 | 1 | ||
Trans | 0-5 | 3-1 | 1-6 | 2-2 | 3-4 | 9-18 | 4 | 4 | ||
Järve | 0-7 | 1-3 | 0-5 | 1-2 | 1-7 | 3-24 | 0 | 6 | ||
SJK DINA | 3-3 | 6-1 | 5-0 | 4-1 | 2-3 | 20-8 | 10 | 3 | ||
FC Spartaks balts | 0-6 | 2-2 | 2-1 | 1-4 | 0-8 | 5-21 | 4 | 5 | ||
Järve Kollane |
2-3 | 4-3 | 7-1 | 3-2 | 8-0 | 24-9 | 12 | 2 |
СИЛЛАМЯЭ
Стадион "Kalev ", Kesk 30, искусственное поле
№ | start | − | end | team 2006 | − | team 2006 | result 16.08 | |
1 | 16.08 | 10:00 | − | 10:30 | KDUSSH 22 | − | KDUSSH 22 red | 3-3 |
2 | 16.08 | 10:36 | − | 11:06 | Kalev (06) | − | KDUSSH 22 | 1-0 |
3 | 16.08 | 11:12 | − | 11:42 | KDUSSH 22 red | − | SJK DINA (06) | 0-1 |
4 | 16.08 | 11:48 | − | 12:18 | Trans (06) | − | Kalev (06) | 0-1 |
5 | 16.08 | 12:24 | − | 12:54 | SJK DINA (06) | − | Järve (06) | 3-0 |
6 | 16.08 | 13:00 | − | 13:30 | Trans (06) | − | KDUSSH 22 red | 1-0 |
7 | 16.08 | 13:36 | − | 14:06 | KDUSSH 22 | − | Järve (06) | 0-1 |
8 | 16.08 | 14:12 | − | 14:42 | Trans (06) | − | SJK DINA (06) | 3-3 |
9 | 16.08 | 14:48 | − | 15:18 | Järve (06) | − | Kalev (06) | 1-3 |
10 | 16.08 | 15:24 | − | 15:54 | SJK DINA (06) | − | KDUSSH 22 | 1-0 |
11 | 16.08 | 16:00 | − | 16:30 | Trans (06) | − | Järve (06) | 7-2 |
12 | 16.08 | 16:00 | − | 16:30 | KDUSSH 22 red | − | Kalev (06) | 0-1 |
13 | 16.08 | 16:34 | − | 17:00 | Trans (06) | − | KDUSSH 22 | 1-0 |
14 | 16.08 | 16:34 | − | 17:00 | Järve (06) | − | KDUSSH 22 red | 1-0 |
№ | team 2006 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | balls | points | place |
Trans | 0-1 | 7-2 | 3-3 | 1-0 | 1-0 | 12-6 | 10 | 3 | ||
Kalev | 1-0 | 3-1 | 0-4 | 1-0 | 1-0 | 6-5 | 12 | 2 | ||
Järve | 2-7 | 1-3 | 0-3 | 1-0 | 1-0 | 5-13 | 6 | 4 | ||
SJK DINA | 3-3 | 4-0 | 3-0 | 1-0 | 1-0 | 12-3 | 13 | 1 | ||
KDUSSH 22 red | 0-1 | 0-1 | 0-1 | 0-1 | 3-3 | 3-7 | 1 | 5 | ||
KDUSSH 22 | 0-1 | 0-1 | 0-1 | 0-1 | 3-3 | 3-7 | 1 | 6 |